Kim jest asystent terenowy

Kim jest asystent terenowy? Terenowi asystenci pojawią się za Ciebie w miejscach, w których Twoja obecność jest wymagana.

Usługa Asystentów Terenowych jest wspaniała dla tych, którzy mają do załatwienia różne sprawy np. w urzędach. Wsparcie zewnętrznymi pracownikami, których nie trzeba zatrudniać na etacie, znacząco wspiera i usprawnia organizację pracy.

Asystent terenowy nazywany jest również asystentem mobilnym.


Jednym ze sposobów wyprzedzenia konkurencji jest posiadanie asystenta terenowego. Przedsiębiorcy mnóstwo czasu poświęcają na załatwienie spraw urzędowych, staniu w kolejkach czy odbieraniu, nadawaniu przesyłek. Rozdmuchana do granic absurdu administracja państwowa i samorządowa sprawia, że na załatwienie prostych spraw trzeba poświęcić sporo czasu i energii.  Mimo „informatyzacji” wiele spraw należy załatwiać osobiście, co powoduje to niepotrzebny stres i zaniedbanie innych być może ważniejszych zadań, które musimy również wykonać.


Z pomocą przychodzą asystenci terenowi JoinPoland.


Jak wygląda ich praca? Po prostu idą tam, gdzie Twoja wizyta osobista jest konieczna. Posiadając niezbędne upoważnienia lub pełnomocnictwa wykonują zlecone zadania.


Jaki są korzyści?


– realna oszczędność czasu;


– wyraźne i natychmiast odczuwalne odciążenie od wielu zadaniach i czynności;


– może to być stałe lub doraźne wsparcie dla całego zespołu, lub firmy;


– ograniczenie liczby mniej istotnych zadań w ciągu dnia;


– obniżone koszty pracownicze (ZUS, pensja, podatki).

Masz do wykonania zadanie?


 


Zleć je asystentom JoinPoland już dziś!

 

Nie chcesz mieć problemów z Urzędami? Asystent terenowy jest dla Ciebie, kliknij tu.

Sklep JoinPoland – kliknij tu.