Wirtualny Asystent joinPoland

Jak rozpocząć współpracę z wirtualnym asystentem?

Rozpoczęcie współpracy z JoinPolnad krok po kroku

Jak rozpocząć współpracę z wirtualnym asystentem? Zatrudnienie wirtualnego asystenta lub asystentki  to nic innego jak delegowanie zadań, których nie chcesz wykonywać, lub na wykonanie, których nie chcesz tracić czasu. Jeśli delegujesz zadania na inną osobę, będziesz mieć czas na rozwijanie firmy lub na wykonanie czynności, które Ty sam musisz wykonać.

A zatem:

1. Poznaj nasze usługi, Zapoznaj się z naszą stroną, sprawdź jakie usługi oferujemy a w przypadku pytań skontaktuj się z nami. Konsultanci wyjaśnią wątpliwości;

2. Jakich usług potrzebujesz. Zastanów się i zapisz które zadania wykonujesz sam a które chciałbyś zlecić i ile czasu poświęcasz na wykonanie tych zadań.

3. Sprawdź, zanim skorzystasz. Jeśli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami wspólnie ustalimy kierunek i zakres współpracy. Przygotuj się na wiele pytań z naszej strony. Musimy poznać specyfikację Twojej firmy oraz przedmiot działalności. Razem się poznamy i ustalimy Twoje oczekiwania. Możesz wypróbować usługę i ją przetestować.

4. Komunikacja. Ustalamy terminy i formę komunikacji. W większości przypadkach klienci preferują kontakt poprzez aplikację mobilną, e-mail i telefonicznie.

5. Wybierz rodzaj pakietu. Wybierz, co dla Ciebie będzie najlepsze i to co faktycznie potrzebujesz.

6. Otrzymasz umowę. Wraz z umową poprosimy Cię o wypełnienie formularza, który pozwoli nam dokładnie wykonywać  pracę i zlecone zadania. Oczywiście podajesz nam tyle informacji ile uznasz za stosowne.

7. Pierwsze zadania. W czasie wykonywania zadań asystenci  w razie potrzeby dopytają o szczegóły realizacji. Ty również możesz na każdym etapie zlecenia zapytać, na jakim etapie jest zadanie,  zgłaszać zmiany lub wytyczne.

Posiadamy również usługę asystenta terenowego kliknij tu, który pojawi się tych miejscach gdzie Twoja obecność jest wymagana lub obowiązkowa. Załatwi sprawę w Urzędzie, odbierze przesyłki z poczty.

 

Jeśli nadal masz pytania jak rozpocząć współpracę z wirtualnym asystentem, nie czekaj tylko

Zadzwoń lub napisz i umów się na bezpłatną konsultację.

Zespół JoinPoland